Apmokėjimas

Atsiskaitymo būdai
Pirkdami prekes internetinėje parduotuvėje RTXGROUP.COM galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu:

Grynaisiais pinigais/banko kortele pristatymo metu.
El. bankininkyste Paysera mokėjimų sistemoje numatytais atsiskaitymo būdais.

Kaip atsiskaityti už prekes?
Grynaisiais pinigais/banko kortele pristatymo metu
Jūsų patogumui siūlome galimybę atsiskaityti grynaisiais pinigais. Tai padaryti galėsite kurjeriui pristačius prekes. Atsiimant prekes iš kurjerio taip pat galėsite atsiskaityti ir debeto ar kreditine (Visa, Mastercard) kortele.

Elektroninė bankininkystė
Internetinėje parduotuvėje RTXGROUP.COM atsiskaityti už prekes galima naudojantis žemiau išvardintų bankų elektroninės bankininkystės bei Paysera mokėjimų sistemomis:

· AB Swedbank bakas
· AB SEB bankas
· AB Luminor bankas|DNB
· AB Luminor bankas|Nordea
· „Danske Bank” Lietuvos filialas
· AB Citadele bankas
· AB Šiaulių bankas
· UAB Medicinos bankas
· UAB Paysera LT

Atkreipiame dėmesį: kiekvienas iš paminėtų bankų gali taikyti įkainius už atsiskaitymą naudojantis elektronine bankininkyste.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:
1. Užpildę užsakymo bei kontaktinius duomenis pasirinkite apmokėjimą per „Paysera” mokėjimų sistemą.
2. nukreips Jus į „Paysera” vykdomų atsiskaitymų puslapį, kuriame galėsite pasirinkti apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste bei savo banką.
3. „Paysera” nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
4. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite Jums įprastu būdu. Sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes. Patvirtinkite mokėjimą.
5. Patvirtinus mokėjimą elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys ir Jūs automatiškai sugrįšite į parduotuve.

Atkreipiame dėmesį: prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio. Jie nėra saugomi ar perduodami RTXGROUP.LT ar kitoms trečiosioms šalims.

Kaip apmokėti užsakyma naudojantis „Paysera” sąskaita?
1. Užpildę užsakymo bei kontaktinius duomenis pasirinkite apmokėjimą per „Paysera” mokėjimų sistemą.
2. nukreips Jus į „Paysera” vykdomų atsiskaitymų puslapį, kuriame galėsite pasirinkti apmokėti užsakymą naudojantis „Paysera” sąskaita.
3. Atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungę prie „Paysera” sąskaitos arba su mobiliąja „Paysera” programėle nuskaitant QR kodą.
4. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys ir jūs automatiškai sugrįšite į RRR.lt. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Kreditinė kortelė
Už prekes atsiskaityti galite naudojantis kreditine kortele (Visa, Mastercard). Atsiskaitymai priimami tiek perkant internetu, tiek ir atsiimant prekes iš kurjerio.

Paypal
Už prekes internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti ir naudodamiesi „PayPal” sistema. Mokėjimo būdo pasirinkimo lange pasirinkite užsakymą apmokėti naudojantis „PayPal”. Tai padarę galėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros ir patvirtinti mokėjimą.

Jūsų patogumui galimi ir kiti, per „Paysera” mokėjimų sistemą vykdomi, užsakymo apmokėjimo būdai. Atsiskaityti taip pat galite:

· Lietuvos kredito unijose,
· Lietuvos pašto ir „Paypost” skyriuose,
· „Maxima” kasose,
· „Lietuvos spaudos” ir „Narvesen” kioskuose,
· „Perlas” terminaluose,
· Paprastu pervedimu arba grynaisiais banke.